| pufosheniaaa a întrebat:

Buna as vrea niste idei eu fac parte din corul de la biseica si in iunie implinim 2 ani de cand s-a infiintat corul as vrea sa fac impreuna cu o prietena niste felicitari dati-mi va rog daca puteti niste modele si niste mesaje potrivite pentru eveniment care sa le scriem pe felicitari mersi anticipat *funda*

Răspuns Câştigător
| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Ati putea face ceva in power-point cine se pricepe.In p-p(power-point)puteti baga poze cu corul,cu membrii corului,cu dirijorul/drijoarea,sau daca vreti ceva mai traditional,cum ar fi felicitarile,puteti baga in interiorul fiecarei felicitari,o poza cu fiecare membru al corului si sa scrieti cate ceva despre el,iar pentru dirijor,o felicitare iiiiimmmmmeeeeennnsssaaaa cu o poza si mai si(o poza superba cu dirijorul)si sa scrieti ceva mai special, cum ar fi sa compuneti o poezie.
SFAT:sa faceti felicitarile pe carton colorat, sa nu fie 2 felicitari de aceeasi culoare,sau acelasi model, iar poza sa fie normala, nu printata si pusa vertical si pe fata felicitarii sa decupati o inimoara prin care sa se vada capul fiecaruia.sa scrieti refrenul melodiei preferate a fiacaruia sau si mai bine combinati versurile de la fiecare poezie preferaata si sa iasa ceva frumos sa scrieti pe spatele feliitarii sper ca am fost de ajutor, pentru nelamuriri scrie tot aici