| ada2203 a întrebat:

As vrea niste idei pentru tinuta pe care sa o port in prima zi de liceu...dau funda pentru cea mai buna idee

Răspuns Câştigător
| Dr0guldrag0st3i a răspuns:

Eu zic sa fi tu insuti:d..Sa iti arati stilu`, comportamentul, sensibilitatea, duritatea, frumusetea prin hainele tele:*..Cred ca trebuie sa fi originala:X

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

De pea-cum? Ma, da daca pentru un nenorocit de program de o ora maxim, la un liceu insignifiant probabil, intr-o zi fara nicio reala semnificatie atat de mare pe cat doriti voi s-o faceti, voi va pregatiti cu aproape o luna jumatate inainte...cum de nu v-ati transformat in niste zombi dependenti de o vaga apreciere a unei mini-opinii publice, pline de boraci fara noima si fara sens? Chiar asa de rau ati decazut?!

| Nucreeed a răspuns:

Mai e baaaa pana atunci nu te mai gandi la asta si bucura'te de vacanta!

| Patricia96 a răspuns:

Cel mai bine.o camasa alba bagata in niste jeansi frumosi si bascheti, espatrile, opincute; x i parul prins!
o sa da-i dovada de o elevă modelwinking
In nici un caz sa te duci pe tocuri sau rochite scurtewinking

| NeedYouNow a răspuns:

Buna...eu ma gandeam sa port o camasuta cu vesta de blugi, jeansi si pantofi platforma..ai putea sa te imbraci si tu la fel, acum depinde si de corp, daca esti inalta nu e nevoie sa mai porti tocuri.winking