| XoxooAnonim a întrebat:

as vrea niste pareri de la voi.Cum sa aleg intre doi baieti care ma plac? pentru ca imi plac amandoi. Unul din ei are aceeasi varsta ca mine iar celalalt e mai mare cu un an.Eu sunt zodia BERBEC iar ei sunt BERBEC respevtiv LEU. Daca ar fi sa ma iau dupa zodii ar trebui sa fiu cu leul.Nustiu cum sa procedez. Un sfat va rog!(am 15 anibig grin)

Răspuns Câştigător
| RalucaAllen a răspuns:

Nu trebuie sa te iei dupa zodii! Dupa ce simti! Fa ce-ti dicteaza inima! Sa-l alegi pe cel care te iubeste mai mult, cu care te-ntelegi cel mai bine, cu care sa te simti bine, sa fie dint-o familie cat de cat bunicica, sa ai ce-nvata de la el, sa fie cel mai bun! Daca iti plac aman2 este o problema, dar fa ce ti-am spus mai sus, poate o sa mearga! :* happy BAFTA! happy smug

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alege si stelele de pe cer ca nu au nici o diferenta referitor la personalitatea fiecaruia.

| Doo a răspuns:

Ala mai marelaughing

| Andyzaha a răspuns:

Pai vezi care te place mai mult... cum se uita la tine, cum iti zambesc, cum iti vorbesc, si poti afla asta prin intermediul altor baieti happy

| XoxooAnonim explică:

Raluca e singura mai serioasa care se implica! Rockmusicforever da ala mai mare aaa? creca ala il aleghee heeAndyzha si sfatul tau e bunhappy. deci cui ii dau funda?