| Andru1995 a întrebat:

As vrea niste sfaturi,imi place de un baiat si nu stiu cum sa imi dau seama daca ma place,noi mai vorbim pe mess cateodata la tel, el m-a scos intr-o seara afara din casa, ca sa mergem sa ne plimbam, aseara m-a luat in brate...ma inteleg super cu el, dar nu stiu cum sa imi dau seama daca ma place. Cele mai bune sfaturi/raspunsuri fundalove struck promit

Răspuns Câştigător
| Sandra2571 a răspuns:

Pai, cea mai directa metoda este sa il intrebi...eu sincer cred ca te place dar poate el asa se comporta cu toata lumea, poti sa incerci sa il pui pe unul dintre prietenii lui sa il intrebe daca ii place de vreo fata SUCCESwinking

10 răspunsuri:
| Andru1995 explică:

Vreau sfaturi de la baieti in special...baieti va rog cat mai multe sfaturilove struck

| Pozitivca a răspuns:

Buna,cel mai bine e ca sa il telefonezi intr-o seara sau sa vorbiti pe mess si sa te prefaci ca te plictisesti ceva strasnic si nu mai stii ce sa faci poate iti propune el sa iesiti din nou, si atunci incepi a vorbi cu el zimbind, si tot odata il intrebi ce doresti tu de exemplu ce tipuri de fete iti plac, te mai poti preface ca iti este frig si poate sa iti ofera un pulover si tot asa incetu cu incetu si la final tot ce e posbil e sa te sarute si deja daca te saruta tu incerci sa il intrebi daca te place sau pur si simplu a vrut doar sa te sarute, succese!

| JohnnyStalker a răspuns (pentru Pozitivca):

Mai bine sa ii spuna baiatului direct, sa stie ce sentimente are pentru elwinking

| b1encu7z4 a răspuns:

Eu sincer cred ca te place deoarece din cate ai spus vorbiti mult si va cunoasteti unul pe altul. Incearca sa fii tu insuti ca daca te vei schimba poate nu veti mai petrece asa mult timp impreuna. ca sa iti dai seama daca te place urmareste sa vezi daca mai sta atat de mult cu alta fata si uitate in felul in care se uita el la ele si compara cum se uita la tine

| JohnnyStalker a răspuns:

Daca te'a si luat in brate e clar ca te place, daca e o fire mai timida nu vrea sa iti ceara el prietenia in cazul asta ar trebui sa faci tu primul paswinking

| Andru1995 explică (pentru JohnnyStalker):

Pai nu e o fire timida....si am uitat sa mai mentionez ca am stat in brate la elhee hee

| JohnnyStalker a răspuns (pentru Andru1995):

Daca nu e o fire timida ti'ar fi spus daca simtea cv pentru tine, am si eu prietene cu care fac aceste lucruri, poti sa ii spui ca il placi dar risti sa strici o prietenie, poate el te priveste ca pe o prietena foarte buna, nimic mai mult... e alegerea ta, eu zic sa ii spui verde in fata ce simtiwinking

| Andru1995 explică (pentru JohnnyStalker):

Chiar nu vreau sa stric o prietenie, mi sa mai intamplat sa-mi placa de baieti si sa le spun verde in fata... si sa sf urat. sadcryingstraight face

| JohnnyStalker a răspuns (pentru Andru1995):

Atuncea incearca sa il saruti big grin

| Andru1995 explică (pentru JohnnyStalker):

Cam la asta m-am gandit si eubig grin