| AnneIsHere a întrebat:

As vrea pe la 15-16 ani sa-mi pun un cercel in buza. Puteti sa-mi spuneti niste riscuri,daca doare si cat de mult o sa ma doara. Multumesc, Funda :*

3 răspunsuri:
| AllePuffu a răspuns:

Ca sa nu te doara trebuie sa te duci la un specialist care chiar se pricepe la asa ceva, altfel s-ar putea sa ai probleme, sa ti se provoace vreo infectie!:*

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

Nu iti recomand sa iti pui de la varsta asa frageda Parerea mea...

| mihaela997 a răspuns:

Daca iti face gaura cu pistolul (de ala de la bijutier) nu o sa te doara.