| anonim_4396 a întrebat:

Buna ...As vrea sa aflu cum iti poti da seama daca te mai poti increde intr-o prietena daca te ajuta foarte mult si iti este aproape in orice si se spuara dintr-un nimic?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Pai eu mi-am facut un cont fals pe mess sau pe facebook si am intrebat-o chestii despre mine,"m-am" vorbit de rau, etc.altfel poti improviza tu o scena prin care sa o pui la incercare(in care toti vor fi contra ta si vei vedea daca ea va tine cu tine sau cu ei). mult succes!winking