| Loredana96 a întrebat:

as vrea sa clarific niste lucruri referitor la relatia mea care deja are 8 luni.Ambii avem 14 ani, au fost certuri dar mi se pare ceva normal mai ales ca niciodata nu ne-am facut in cuvinte urite, iar el cind se enerva pur si simplu nu imi scria nimic.De multe cind ne certam ii spunea unuui prieten ca vrea sa ma lese dar totusi nu o facea.Cu el am avut primul sarut...cu el ma simt atit de libera, el e primul baiat cu care comunic atit de mult, cu care am trait cele mai frumoase clipe.Imi place la el faptul ca nu vrea sa ma puna intr-o situatie dificila de aceea mereu ma saruta pe obraz,pe frunte, ma ridica in brate, glumeste mai mereu cu mine si niciodata nu a insistat sa ma sarute pe buze ca altii.Citeodata el prea exagereaza cu glumele si eu ma supar iar el ma cuprinde si imi spune: Gata, gata termin.A stiut sa imi spuna te iubesc cind a fost nevoie, dar asta doar prin mesaje.In fata imi spune doar chestii de genul: Esti frumoasa, iar eu odata l-am intrebat ce il inerveaza pe el cel mai mult iar el a spus nimic la tine si m-a cuprins strins.Dar totusi sint si citeva mici probleme.Din cauza invidiei am pierdut multe amice doar pentru ca el e bogat si ele spuneau ca sint cu el doar pentru asta.Dar nu inteleg ce obtin eu la 14 ani de la bogatia lui? Fetele ma critica prin astfel de cuvinte si citeodata nu mai suport.Pe mine m-au vrajit ochii lui albastri si nu bogatia lui.Inca o problema e ca el e mai mic ca mine cu 3 luni.Si in final va intreb oare e normal la 14 ani sa am o astfel de relatie? Mai ales ca degraba incepe scoala si nu o sa ma sustraga asta de la invatatura? Merita sa mergem mai departe sau nu?

Răspuns Câştigător
| Corinnààà a răspuns:

Scoala e scoala. Nu le imbini pe amandoua. Poti sa nu mai fi atenta la ore dar foarte bine sa urci mai sus, daca esti amabitioasa. Poti sa mergi mai departe daca nu-i ceva foarte serios si nu te face sa suferi :*