| MaeRii a întrebat:

Buna,as vrea sa comand de la Jerry's pizza n-am comandat niciodata.Este buna pizza acolo? Tebuie sa le dai bani fixi sau au sa iti deie si rest?(sunt unele pizzeri ce trebuie sa le dai bani fixi)

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

N-am incercat pizza de la ei. Nu stiu cum este, dar referitor la bani, trebuie sa le dai si lor ceva bacsis laughing) Nu cred ca iti vor da ei restul vreodata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E bunisoara la Jerry, in Bucuresti eu comand la Trenda e cea mai buna.

Si daca nu au rest lasa si tu un bacsis acolo

| EllyClau a răspuns:

E foarte ok big grin Si cei care livreaza sunt super de treaba big grin

| Slopovici656 a răspuns:

happy esti prost fratele meu big grin

| MaeRii explică (pentru Slopovici656):

Care e problema ta? Ce ai vrea sa lasi bacsis 60 ron?