| dragonu3 a întrebat:

Buna as vrea sa fac un filmulet ca sa ii demonstrez unei fete ca o iubesc si sa o cuceresc.ce imi recomandati sa fac in acel filmulet si daca ma poate ajuta cineva(sunt din botosani) cu coloana sonora sau altceva sa lase raspuns vva rog o iubesc foarte mult si as vrea sa o cuceresc (y)

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Ideea lui BubbleShoot e foarte buna, dar poti face ceva de genul, putin diferit, adica, in loc sa faci o singura poza cu tine, poti cauta imagini, care sa se potriveasca povestii de pe fundal.
Adica, mai bine spus, atunci cand ajungi de exemplu la partea "imi aduc aminte de primul moment in care te-am vazut", sa pui o imagine cu un baiat care vede o fata, sau ceva de genul.
Iar ca si coloana sonora, nu ai nevoie de cine stie ce, poti pune ori o melodie romaneasca, ori in engleza, ideea e ca versurile sa se potriveasca cu mesajul tau.
Lucrez in editare video de ceva timp, si stiu cateva lucruri, deci daca ai nevoie de un program, iti recomand Sony Vegas 9 sau 10, daca ai pc bun, si merge bine, poti lua Sony vegas 11.
NU o sa-ti fac eu video-ul, nu fac nimic pentru nimeni, dar daca ai nevoie de indicatii, imi dai mesaj privat, si te ajut.

| BubbleShoot a răspuns:

Te poti filma in timp ce ti in mana foi pe care sa iti scrii mesaje si sa le tot arati pe rand dar sa fie mai multe ex:,, totul a inceput cu o privire si apoi a contiuat cu momente frumoase,, pe o foaie a4 dar sa scrie mare si putine cuvinte ..si la sfarsit ii spui,, te iubesc,, si sentimentele tale pentru ea. sigur ii va placea..defapt cuprinde povestea voastra in cateva propozitii si alege pe funal o melodie draga ei, sau care va caracterizeaza pe voi. succes! as vrea sa vad si eu daca alegi ideea mea big grin pup

| nightwish12356798 a răspuns:

Pai pentru inceput tu nu esti cu ea, doar vrei sa-i atragi atentia prin asta?

| dragonu3 explică (pentru nightwish12356798):

Da nu sunt cķu ea dar vreau sa o cuceresc

| nightwish12356798 a răspuns (pentru dragonu3):

Pai daca si ea tine la tine ar fi floare la ureche. Daca stii sa dansezi si ai prieteni buni, cheama-i si lucrati la o coregrafie iar la finalul filmuletului fa din maini o inima. Dar te complici prea tare cu filmulete, e dragut dar fetelor le place sa fii spontan in special mie. Fa glume cu ea si bag-o in seama, prinde-o in brate enerveaz-o alearg-o si intr-un final sarut-o!