| yuupp a întrebat:

Buna as vrea sa fac un video blog am nevoie de provocari si asa pentru început Miam creat un grup pe facebook unde am sa postez videourile cine vrea sa între in grup sa imi lase provocari cine vrea sa intre add me si sa imi lase mesaj ca sa stiu https://m.facebook.com/jesicagiulia.muresan

Răspuns Câştigător
| ucatati a răspuns:

Eu nu am facebook, însă ți le dau aici happy Poate dai și tu o fundăă...zic laughing

1)Să te duci în baie și să cânți O so le mi-a.
2)Să țipi pe geam, dacă vezi o bătrânică : "tanti, i-ați tensiunea, s-a mărit din cauza școului cu moartea lui fuego, pe care acum ai aflat-o!
3) Să mănânci cartofi prăjiți cu zahăr, miere și sirop.
4) Ieși afară și plimbă-te, apoi, fă-te gânditoare lângă o bancă și stai 3 secunde. Apoi, țipi la cine e pe bancă :" tulai doamnie, credeam că sunt în Londra, da' când văd țigani...tot rumania îi"

1 răspuns:
| LivingLouder a răspuns:

Incearca sa iei si unele de la Tequila si ea are un videoblog cu intrebari si provocari