| florentina_9904 a întrebat:

Buna as vrea sa fiu mai rebela dati-mi idei... par, haine, comportament etc. funda

2 răspunsuri:
| melittlelioness a răspuns:

Eu zic sa fi mai bine naturala.probabil ai 10 sau 12 ani.la varsta ta orice copil are o criza de personalitate si inceraca sa isi formeze comportamentul. sfatul meu este sa fi TU.atat
chiar daca nu ai sa iei in considerare ce am sp eu acum, ai sa o faci mai tarziu

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu incerca sa fi cea ce nu esti, s-ar putea sa o dai in bara.Incerca sa fi naturala, originala fara sa incerci sa-i copiezi pe alti!