| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa folosesc tampoane,dar mama nu ma lasa, zice ca nu este bine si ca poti sa te dizvirginezi, este adevarat?, eu as vrea sa folosesc, cum sa o conving pe mama ca este comod sa le folosesti( am incercat o data si mi-a placut)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Mama ta are dreptate, folosește absorbante obișnuite, nu tampoane OB!

| Vix999 a răspuns:

Da..cu tampoanele te poti dezvirgina.
Dar nu inteleg...mama ta te cauta sa vada ce fel de absorbante sau tampoane folosesti?

| anonim_4396 explică (pentru Vix999):

Nu ma cauta, dar eu sunt o persoana care nu-mi place sa o mint, adica vorbesc direct cu ea, nu pot sa-i ascund

| adrianadi97 a răspuns:

Cu tampoane normale e imposibil sa te dezvirginezi insa cu OB-uri e foarte probabil deoarece se introduc in interiorul vaginului si se ``umfla``.