| anonim_4396 a întrebat:

Buna
As vrea sa ii scot cuiva cazierul...am cnp"ul si numele complet al persoane'i...de ce mai am nevoie?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Actele necesare sunt:
* actul de identitate (buletin de identitate/carte de identitate ori carte de identitate provizorie);
* timbrul fiscal, in valoare de 1 leu;
* chitanta in valoare de 5 lei in caz ca doreste eliberarea documentului in regim de urgenta (3 zile).
http://www.e-juridic.ro/index.php?pag=a&aid=1168

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, pai nu poti tu...trebuie sa mearga pers respectiva personalwinking

| michaelj a răspuns:

Iti trebuie taxa platita la posta, timbru si cu buletinul si cu o cerere care o completezi la sectie.