| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy as vrea sa ii spun unei fete ca o plac (fata in fata) si as vrea sa stiu unde sa o duc si ce sa-i spun mai special decat doar "te plac". Dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Locul nu e asa important atata timp cat ai grija sa va simtiti bine.
Cel mai special ar fi sa ii spui tot ce simti. Ia-ti cateva minute si gandeste-te ce simti pentru ea dupa care incearca sa exprimi tot ceea ce simti. Iar asta ii vei spune ei. Bafta!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Invita fata la un banal suc, spune-i ca este frumoasa si lasa cuvintele "mai speciale" pentru mai tarziu.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

La o cofetarie sau in parc