| Aℓex a întrebat:

As vrea sa imi fac un oracol si vreau sa ii decorez coperta si paginile aveti ceva ideii? Vreau modele si chestii cool! Cel mai frumos raspuns are funda.happy

3 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Pai ai putea sa incerci asta

http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau parinti
prieteni filme
love actori
baieti parinti
varsta
cool
sexy
animale
anotimp

bani
culori

:D sper ca ti-a placut, sau mai poti face diferite desene cu continutul oracolului, dar fale amestecate sau cu capul in jos, pentru. ca sa iasa o adevarata nebunie :D;)

| fffandreeea a răspuns:

Inveleste copertile cu un material roz dechis lucios sau roz inchis sau rosu arpins. apoi lipeste pe coperta ceva cu puca su garu, kitty cat, sau ursuleti care se pupa ceva simpatic gen astea:)si cateva sclipituri pe ici pe colo si inimioare...si paginile le desenezi facnd floricele inimioare sau punand poze cu buze sau creion.Pe prima pagina unde scrii despre tine ai putea face pagina astfel http://www.mladinska.ro/carte.php?carte=159.Sucess

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Scuze ca nu ai inteles ce am vrut sa spunsad dar cand am scris erau asezate in forma de semnul intebariisad deci, uite inca o idee pe care sper ca ai inteles-owinking