| eu_6094 a întrebat:

as vrea sa imi fac ziua de nastere(fac 14 ani) undeva la o pizzerie cu niste colegii si prieteni, dar imi este frica sa nu iasa urat deoarece eu nu ma prea pricep la glume.De obicei ii las pe cei de langa mine sa faca glume si eu doar rad... da, deci nu as vrea sa fie o atmosfera naspha... cum as putea sa fac o atmosfera placuta si ca toti sa se distreze foarte bine? si despre ce as putea sa vorbim? va rog sa imi spunetibig grin fundita.

2 răspunsuri:
| Bix a răspuns:

Poii nu te stresaa comportate normal daca totul va merge binee iti vor venii si ideii de glumewinking funditahappy?

| eu_6094 explică:

Si despre ce as putea sa vorbim?