| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa imi pun pircing in nas..imi face o prietena. ea a facut la multa lume ma pot baza pe ea nu e asta problema, doar ca am citit pe net ca unii zic ca doare foarte tare unii zic ca nu doare prea tare e o durere suportabila Ps: imi face cu acul incins.nu imi e frica ca ma voi infecta. cei la care lea facut nu au patit nimic.SCUZATI GRESELILE DAR AM SCRIS IN GRABA

2 răspunsuri:
| JustDoIt456 a răspuns:

Sigur ca nu o sa pot sa te conving sa nu faci asta daca tu intr-adevar iti doresti. iti zic doar sa ai mare grija sa fie sterilizat acel ac. De durere nu stiu ce sa zic...

| mat31new a răspuns:

Nu-ti pune pircing, pierce, sau cum mama lui de dracie se numeste.