| george12345GEOGE a întrebat:

Bunalaughing)) as vrea sa ma apuc de sala si am 16 ani dar sunt foarte foarte slab si am 1, 80 inaltime ce ma sugerati sa fac?

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Sala te face sa te opresti din cresterea in inaltime

trebuie sa mananci bine si sanatos

| Dlkee a răspuns:

Pai thinking Daca te duci la sala o sa devi un muschiulos, slab, ar trebui sa te mai ingrasi si sa mergi la sala. Mananca mai mult! Eu cunosc baietii care merg la sala si au 14 ani big grin

| frateleNORD a răspuns:

Dacă ești slab n-o să se vadă nu știu ce îmbunătățire. bagă la maț cât de mult. și la ăștia 16 ani ai tăi... n-ar cam trebui să te apuci de sală. te oprește din crescut (dar daca stau sa ma gândesc puțin, probabil n-o sa mai crești foarte mult din moment ce ai 1.80)