| Ciocloda_Mario_1997 a întrebat:

Buna as vrea sa ma combin cu o fata m-ati putea ajuta? Nu inteleg cum sa incep.Mz de ajutor!

Răspuns Câştigător
| Awesom a răspuns:

Te duci, vorbesti cu ea si o inviti in oras.

4 răspunsuri:
| TheBrainiac a răspuns:

Da si tu mai multe detalii. Unde v-ati intalnit? De cand va stiti? Cum v-ati cunoscut?

| Ciocloda_Mario_1997 explică (pentru TheBrainiac):

De la inceputul anului m-am intalnit cu ea cand a venit la o colega si ma inteleg bine cu ea

| elektrad a răspuns:

Scapa de lucrurilr gen 'conbinatie'... spune-i cand se asteapta mai putin

| onest a răspuns:

Te duci la ea pur si simplu si incerci sa ai o discutie cu ea. incearca sa nu pari penibil daca este prima ta prietena sau esti indragostit de ea, bafta