| tazz4 a întrebat:

As vrea sa ma fac actrita dar nu stiu ce cursuri sa urmez.Eu sunt din Bacau. Va rog raspuns cat mai rapid!
Scuze pentru categorie.

1 răspuns:
| numedeutilizator a răspuns:

Pai dupa ce termini liceul (asta in cazul in care nu l-ai terminat) trebuie sa faci TEATRU. eu nu sunt din bacau asa ca nu stiu daca ai acolo aceasta facultate cu profil, dar in Bucuresti cu siguranta gasesti. in plus daca esti buna in ceea ce faci, bucurestiul iti este o usa deschisa spre reusita! baftahappy