| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* as vrea sa ma fac cu nuantator brunet deoarece imi doresc sa ma fac bruneta si nu stiu daca mi-ar sta bine. Sa va zic de mine: am ochii caprui-verzi, parul saten inchis si am fata rotunda spre ovala si nu prea stiu cam ce tip de ten am si av vrea sa va uitati la poza de la avatarul de la TPU sau pe hi5 la aceasta adresa http://kristynayubytha.hi5.com. As dori si eu sa-mi spune-ti si mie daca mi-ar sta bine daca m-as face bruneta:*. Multumesc f mult:*

2 răspunsuri:
| d3utzsa a răspuns:

Pai dupa cum te-ai descris asa sunt si eu;))

am fost satena inkis am ochii schimbat-ori:d adica verzi si caprui si fata mai ovala:P

daca vrei uita-te pe hi5 meu si vezi:D

http://deutzza-alexutzza.hi5.com

:*

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna si dupa parerea mea nu ti-ar sta bine sa ai parul brunet inchis deci tu si parul saten putin mai inchis daca tu esti sigura ca asta vrei sa te vopsesti cumpara o nuanta de saten mai inchis de cel care il ai si o sa iti iasa parul ca al meu un saten foarte inchis dar ori ce ai face nu te face bruneta pentru ca 1 nu iti va sta bine sper ca te-am ajutat pa p a:*:*:*:*