| BiancaaBd a întrebat:

As vrea sa ma informez in legatura cu dreptul.La ce liceu trebuie sa intru? cu ce medie? pe ce materii trebuie sa ma bazez? Cel mai bun si detaliat raspuns primeste funda! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| rebecca_9651 a răspuns:

Este un profil stiinte sociale acolo se studiaza materii care iti sunt folositoare daca vrei sa urmezi dreptul, nu este foarte greu de intrat trebuie sa ai media in jur de 9

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de medii. daca nu prea te pasioneaza scoala eu zic sa nu te bagi la mete-info mare greseala am facut eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mate-info*