| vlad89c a întrebat:

as vrea sa ma luminati cum e la balul bobocilor?
Adica trebuie neaparat sa fac ceva sau pot doar sa merg sa stau si eu acolo fara sa dansez sau ceva?
Ca sa merg trebuie sa ma inscriu?
Mai multe detaliilaughing

Răspuns Câştigător
| DianaDiaa a răspuns:

Buna

In primul rand balul tine cam 2-3 ore, in acest timp poti sta la o masa, nu e nevoie sa dansezi.Dar depinde, normal aveti un invitat special care o sa cante maxim 30 de minute. Faza e ca la inceput sunt diferite scenete, chestii pe care le fac concurentii.In fine. Apoi dupa ora 11-12 incepe "discoteca" muzica de club.
Ca sa iti cumperi bilet te duci la colegii de a 12a care prezinta. Dar faza e ca vin ei in clase si va dau bilete.

| vlad89c explică (pentru DianaDiaa):

Ok, deci nu e nevoie sa ma inscriu daca vreau sa stau cu prietenii la o masa (sunt a 9-a) si sa bem ceva pana cand incepe muzica de club?

| DianaDiaa a răspuns (pentru vlad89c):

Cum ti-am zis, vin colegii de a 12a si va dau invitatie(costa in jur de 30 de lei).
Normal clubul e inchiriat, dar ca sa faca mai multi bani, smecherii e posibil sa va ceara in plus cativa lei pentru "masa".

4 răspunsuri:
| LegionarulRoman a răspuns:

Nu mergi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa mergi fara sa faci nimic, e alegerea ta.
Ca sa mergi trebuie sa cumperi bilet, o sa va zica dirigintele sau cineva de chestia asta.