| Georgyx a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti daca stiti niste pagini de pe facebook care cauta admine noi. As vrea foarte mult sa fiu admina dar nu vreau sa pornesc o pagina de la zero. Mersi!

5 răspunsuri:
| Rebeca269 a răspuns:

Hmmthinking
Sincer nimeni nu prea ''cauta admine'' adica in general majoritatea adminelor si-au facut singure paginathinking
Si eu am o pagina impreuna cu 2 prietene.big grin

| April27 a răspuns:

Eu contacteaza-ma angel. love200227@yahoo.com CAUT ADMINE URGENT

| Ruxandrapwp a răspuns:

Pagina noastra cauta admina, daca te intereseaza lasa-mi id-ul tau de mess si vb pe mess

| valentinadafy a răspuns (pentru Ruxandrapwp):

Valentinadafy@yahoo.com

| valentinadafy a răspuns:

Am eu o pagina care se numeste Sellena Gomez si caut admine. Are 84 de likes dar impreuna putem ajunge departe. Spune vrei?