| bianca_8514 a întrebat:

as vrea sa-mi spuneti si mie nume de fete care nu va plac? pls. funda!happy

Răspuns Câştigător
| piticot_7774 a răspuns:

Alexa`
Anastasia`
Bogdana`
Doina`
Dorina`
Elvira`
Cecilia`
...D`astea asa:p...Sh app Bianca e un nume frumoslove struck

6 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Care nu imi pak? Poii ce ar fi de Miruna thinking Francesca thinking Alexandra si Oana straight face

| OrangeJuice a răspuns:

Cecilia,Anastasia,Felicia,Sorina,Cosmina,Vasilica,Aurelia,Aura.Astea imi vin in minte.

| AlexandraSmiley a răspuns:

Geta, Fanica,Sanda, Laura!straight face, Ada!

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Pai Bianca este numele care nu im place happy

| Marry_6905 a răspuns:

-Roxana
-Andreea
-Mihaela
-Madalina
-Marinela
-Costinela
-Melinda
-Elena
si cam atat... dar asta nu inseamna ca nu ma inteleg bine cu fete cu numele acesta... nici-decum big grin

| CătălinaElenaT a răspuns:

Vaai si eu urasc numele Miruna...nu stiu dc e urat.