| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa primesc de 1 iunie un aparat foto dslr...am gasit pe net unul care imi place, dar e cam scump...as vrea sa le spun parintilor mei, dar nu stiu cum si e posibil sa ma razgandesc dupa ce le zic, desi tot l-as vrea

P.S.: sunt cam timida...
Funda cine imi da idei cum

2 răspunsuri:
| anameoow a răspuns:

Buna,daca parintii tai nu sunt de acord cu pretul, incearca sa cauti acel aparat la mana a 2-a.Eu asa mi-am luat unul, si l-am primit aproape nou.Si..platesti si doar cam jumate din pretul unui aparat.

| Ăi_7032 a răspuns (pentru anameoow):

Ok...si daca ar fi de acord?