| INXS a întrebat:

As vrea sa stiu ce facultate sa aleg intre brasov si constanta? Mentionez ca vreau la litere, dar nu ma pot hotara la care.

Răspuns Câştigător
| Anelisse a răspuns:

Este mult mai bine la brasov pentru ca ai o paleta mai larga de optiuni si sanse dupa ce o termini.eu, cand o sa termin liceullaughing as vrea intre buc si bv, dar as alege bv pentru ca este mult mai linistit decat capitala... fundita pls

2 răspunsuri:
| cristina_3322 a răspuns:

Care e mai aproape de tine. daca asta nu conteaza...
atunci alege constanta e foarte frumos acolo.si te vei duce la facultate de placere.Desi si Brasobul este frumos.

| luana4660 a răspuns:

Eu visez de la 5 ani sa merg la facultatea din Constanta si mai am un an pana sa-mi pot indeplini visul. Eu cred ca e mai bine aici pentru ca facultatea e aproape de mamaia, cand esti stresat poti sa mergi pe faleza, sa te plimbi, sa faci plaja.