| BubuuLinna a întrebat:

Buna!
As vrea sa stiu ce le place baietilor la fete happy

desigur dau funda:*:*love struckhappylove struck

3 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Aspectul fizic in primul rand, si dupa aia felul in care se poarta, vorbesc, se imbracat etc etc. big grin

| Johnny_3797 a răspuns:

Diferit depinde de baiat.Se poate de inceput ce mai mult inseamna caracteru daca nu-i alintat si tot asa, daca ii gospodina.Intelectul sau ca sa ai cu cine vorbi si discuta si sa te ocupi cu mai multe lucruri, nu doar sa vorbiti despre moda si gata big grin. Fata ei daca este simpatica dar sa nu uitam ca fiecare este frumoasa in felul sau asa ca fiecarui ii va place de tine.Corpul are o importanta daca este sexy dar daca cele ce am spus de mai sus este asa cum ii place la baiat atunci el nici nu o sa atraga atentie la aceasta. Ultima ceea ce conteaza foarte mult, ceea ce are nevoie fata ca ei sa fiu ideali este ochii.La baietii nu stiu cum la unii dar mie imi plac tare mult ochii pentru ca daca o iubesti cu adevarat tot timpu te vei uita in ochii ei, cind veti face dragoste te vei uita in ochii ei si la batrinete cind te vei uita in ochii ei iti vei aduce aminte de copilari si de timpuri placute petrecute alaturi de ea si cine stie poate si la batrinete va veti ocupa cu dragosteabig grin, sper ca ti-am raspunshappy

| Catalin_3561 a răspuns:

devil deci de unde sa incepwhistlinglaughing fiecare baiat cu preferintele lui eu sincer incep di la fund sau bine cum im isare in ochilaughing apoi ma mai uit si la fata s-o citesc oleaca sa vad daca pare isteaza sau.mai bine las-olaughing apoi nu stiu corpu in general si daca merge ma bag in vorba cu ea gen intreb ceva sau cer o parere daca sunt cu prietenii si daca raspunde ea sau se da interesata. incepe jocullaughing si cam atattongue