| Andreas23 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu ce sa fac pentru ca am primit vaccin si ma doare foarte tare!sad Imi tot vine sa lovesc ceva dar atunci ma doare si mai tare sunt foarte nervos imi vine sa dau cu capul de pereti ziceti-mi va rog frumos ceva sa fac sa nu ma mai doara! Toata lumea rade de mine ca nici nu sa inrosit locul vaccinului nici na s-a umflat.

Răspuns Câştigător
| angel09 a răspuns:

Pune niste gheata si in cateva ore nu mai simti nimic.bafta!

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Probabil sunt ceva reactii adverse!
du-te la medic!
cunosc cazuri in care din cauza uni vaccin au paralizat! nu e de joaca!
du-te la urgente sau la medicul tau de familie!