| Elyyyeeeeee a întrebat:

As vrea sa stiu cine a mai mers la Olimpiada Nationala si cum se procedeaza? Ati stat mai multe zile in orasul in care a fost Olimpiada, a mers profesorul/profesoara cu voi? Spuneti-mi expsrient voastra, va rog!

Răspuns Câştigător
| Ara997 a răspuns:

De obicei se merge cu "lotul" judetuluiladisciplina "x". exista celputin2 profesori insotzitori cam 3, 4 zile se sta
1 primirea participantilor, cazare etc
, 2, 3, probele,
4 premierea.
nu te doare capul e ca in armata masa casa gratuit, se ocupa scoala respectiv judetul oranizator.
multa bafta ( inteleg ca te-ai calificat pentru prima data )

| Elyyyeeeeee explică (pentru Ara997):

Da, multumesc de raspuns!

| Ara997 a răspuns (pentru Elyyyeeeeee):

Mama, ce bucurie cred c-a fost pe capul tau.