| Bianca_7565 a întrebat:

Bunahappyas vrea sa stiu cum pot sa scap de teama de cainii mari.Am si eu un catel mic dar cand se apropie un caine mare de mine ancremenesc si as vrea sa nu imi mai fie frica de ei pentru ca ii cunosc si sunt dresati. Daca ma puteti ajuta va rog frumos sa`mi ziceti.Va multumesc.

1 răspuns:
| danycosty a răspuns:

O sa te obisnuiesti! Stai cat mai mult pe langa ei! Invingeti teama! Daca nu e periculos de ce sa-ti fie frica? Hmm...asta patesc si eu cu inaltimiile, dar odata m-am urcat pe o stanca de la noi de 40 de metri si parca nu mai e chiar asa! Eu pot sa ma catar usor, dar nu imi plac inaltimiile!