| Alexumax a întrebat:

Buna as vrea sa stiu cum sa ma imbrac cand ies in oras.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gabira a răspuns:

Pai imbracate sasortat si comod dar nu conteaza cum caci nu se uita nimeni la costum sa stii ci la cum te porti

| DontHaveANamee a răspuns:

Exact cum iti vine in minte. Scoate din dulap hainele tale preferate, si gandeste-te care iti vine mai bine. Acum depinde si de stilul tau de imbracaminte, de varsta, de sex, de locatie. Explica, si iti pot da o ideewinking.

| heartslow a răspuns:

Depinde unde anume " in oras " iesi, daca iesi intr-un club cu o rochie medie, sau cu niste blugi scurti, daca iesi prin parc cu o rochie lunga sau un tricou cu niste blugi etc.
Depinde, funda?happy
P.S. is baiat da asa am vazut eu fetele ca se imbraca big grin

| KidUtZzU a răspuns:

Cu chiloti si sosete depinde unde stai. Daca stai la munte iti iei si bocanci cu chiloti cu blana

| Mihaela_3187 a răspuns:

Hey! Nu intreba alte persoane! rebuie sa ai stilul tau. uite scoate toate hainele si combina-le in felul tau! Cum iti place tie, si vei avea stilul tau! Nu trebuie sa ceri ajutorul cuiva doar al intuitiei si imaginatiei tale! Succes!