| Sinceritate777 a întrebat:

As vrea sa stiu cum se da proba la muzica la pedagogic, adica tu inveti 5 cantece si comisia lege pe care sa-l canti sau din 5 cantece tu inveti 1 si il spui? dau funda:X si am nevoie urgent de raspuns

Răspuns Câştigător
| Adi2ro a răspuns:

Ambele surori ale mele au dat la Peda si din cate retin e cum ai zis. Inveti mai multe si te pun ei unu. Daca pe site-ul lor nu au recomandari (adica cam ce sa inveti) cred ca ramane la alegerea ta. Dar sa stii notele, gamele, duratele. etc. detalii de genul. Daca aflu ceva nou intre timp mai las un mesaj.