| Chocolattex3 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu daca acest baiat ma place. El e in clasa a 7a si eu in a 6a. Il vad mereu pe hol. e pe acelasi etaj cu mine. Mie imi place d el. Mam imprietenit cu el si vorbim mereu cand ne vedem si astazi chiar a venit cu mine si ia lasat pe colegii lui pentru mine.La inceput(inainte sa fim prieteni si sa stie ca sunt eu ) am vorbit pe facebook si mi-a spus ca ii place de o fata imbracata in pantaloni verzi si bluza neagra(eu). Ce credeti dupa comportamentul lui ...ma place?

Răspuns Câştigător
| yoko_3720 a răspuns:

Dupa parerea mea.te place.incearca sa stati 2 zile impreuna in cat mai multe pauze.si apoi stai o zi numai in cl. daca te cauta sau te intraba dupa, de ce nu ai venit.inseamna ca sigur te place:*big hug

1 răspuns:
| petruI a răspuns:

Da te place si in privinta comportamentului sunt de acord cu yoko