| anonima97 a întrebat:

as vrea sa stiu daca maine pe 12 iulie se afiseaza pe net la ce licee au intrat elevii.si daca da, pe ce site le gasesc sigur?

5 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Buna!
intra pe www.edu.ro
e siteul ministerului educatiei acolo e cel mai sigur

| Deea_3807 a răspuns:

Nu.maine nu se afiseasa!

| MâţaD a răspuns:

Eu stiu ca pe 13 iulie se afiseaza.nu stiu unde pe internet...cauti atunci si sigur vei gasi!

| zuziOoO a răspuns:

Da,maine se afiseaza, pe siteul www.edu.ro

| Bondarel99 a răspuns:

Maine pe 12 iulie are loc repartizarea elevilor la licee, iar pe 13 se vor afisa rezultatele.Le gasesti sigur pe admitereliceu.ro sau pe edu.ro dar primul mi se pare mult mai usor de navigat.
Hai succes si sa intri la ce liceu ti-ai dorit!