| carmyx a întrebat:

as vrea sa stiu daca un baiat ma place, dar nu stiu cum sa aflu asta.PEI imi ia apararea la scoala uneori, dar as vrea sa ii arat ca il plac! dau fundita daca reusesc pentru ca sunt noua pe TPU

Răspuns Câştigător
| alabalaportocalala a răspuns:

Ia dai o floare!laughing)
i-o spui pur si smplu!
fate ca-ti cad cartile in fata lui si aplecativa amandoi sa le luati si ai pui mana pe mana luilaughing)
jucati adevar si provocare si roaga-ti o prietena sa te provoace sa-l saruti sa sa ai faci o declarite de dragoste!laughing
FI TU INSATIIII!
winking

| carmyx explică (pentru alabalaportocalala):

Mersi! ai primit fundita! daca ai vreo intrebare sa-mi/o pui...astept

1 răspuns: