| dedesh a întrebat:

as vrea sa stiu parerile voastre.pentru o surpriza ce doresc sa i-o pregatesc puiului meuhappyam luat un album foto.pe care vreau sa-l umplu cu pozele noastre, dar mi se pare cam simplutzsad.

Răspuns Câştigător
| Elle2117 a răspuns:

Eu zic ca este cea mai frumoasa idee!
O idee, creativa, simpla dar si sofisticata in acelasi timpwinking
Nu conteza ce cadou ii iei.Important este ca "puiul" sa aprecieze asta fiindca vine de la tine din inimawinking

2 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Mie mi se pare ok pentru ca nu o sa fie un simplu album plin cu poze ci va fi un album plin cu amintiri!

| iluminous a răspuns:

Nu o sa fie simplutz. daca tu ai ales asta, su siguranta ii va placea