| ALeXaNDrALoVEpARa a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ce va pasioneaza pe voi?; x
love struck
de ce lucruri sunteti atrasi ffff tare?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt foarte atras de arta si cultura. Pasiunea mea este poezia.

| Victoria a răspuns:

Actoria :X

| georgiana a răspuns:

Muzica, dansul si in trecut pictura.

| deejayra a răspuns:

In primul rand muzica, este un lucru indispensabil.(si cand zic muzica nu ma refer la Lady Gaga sau Inna, ma refer la cei care stiu intr-adevar sa creeze muzica de calitate)
...si ar mai fii biliardul, calatoriile

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Muzica, sport, film, pictura, calatoriile,'netulbig grin

| LuS[z] a răspuns:

Dansul si muzicahappy

| Cretzule a răspuns:

Istoria

Răspuns utilizator avertizat
| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Ma pasioneaza muzica buna. Teatrul, sunt innebunita dupa el. Lectura, as face asta in fiecare clipa a vietii mele.Plimbarile in natura, fotbalul, gatitul, sofatul si ar mai fi multe.Astea sunt principalele mele hobby-uri.

| BaddieBae a răspuns:

Muzica, filmele si sa compun cantece.Astea sunt hobby-urile mele, momentan.

| JLBKO a răspuns:

Ma pasioneaza foarte mult isoria...Imi placesa stiu cat mai multe depre personalitati-le care au marcat-o