| SelenaDesire a întrebat:

As vrea sa stiu si eu de ce nu pot sa vad filmele de pe youtube? Sau oriunde ma uit la un filmulet, merge extrem de greu. Se vede cu intrerupere, cu reluare. Nu prea stiu cum sa explic. Dar sper ca ati inteles si ca ma puteti ajuta. Apreciez foarte mult. Dau si fundita.

Răspuns Câştigător
| Amrita a răspuns:

Asa am patit si eu. Tocmai imi reinstalase windowsul si tot asa nu puteam vedea filmuletele pe youtube. Mie imi lipsea plug-in`ul.
http://www.tubepress.net/ il poti lua de aici. Mie mi-a merg muult mai bine dupa.

3 răspunsuri:
| ghineanamaria a răspuns:

Am patit si eu asa deoarece aveam MODEM dar acum e mult mai bine inainte nici macar o secventa nu puteam vedea dintr-un film dar poate nu folosesti mozzila firefox ci internet explorer iar eu ti-as recomanda mozzila

| 1112 a răspuns:

Pai dupa cat ai spus cred ca`ti merge greu netu si nu ai destui MBhappy

| SelenaDesire explică:

Multumesc. Folosesc Google Chrome.