| rockystar2012 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu. poate vi se pare o intrebare cam stupida. ce fac cand simt ca nu am prieteni adica sunt oarecum prieteni amici la scoala doar ce ne vedem si gata ce sa fac si cum sa fac sa imi fac prieteni va rog.ma simt. Always Alone sad

Răspuns Câştigător
| lolitta_2063 a răspuns:

Am trecut si eu prin asta. Cel mai bine este sa socializezi. Intra pe mess, fa'ti conturi pe difetie site-uri vino cu propuneri interesante iesiri in oras la o cafea/excurisii/ tabere. Vino cu ideei, fa'te placut/a oamenilor si imprieteneste'te cu cat mai multi. Sper ca ti'am fost de ajutor.happy