| ѕмιℓєfσямєℓℓу a întrebat:

Buna happy as vrea sa stiu voi ce youtuberi mai stiti? Nu trebuie sa fie neaparat romani. Cineva in genul lui mattg124, onision, danisnotonfire, etc. Eh, ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Pai, Pewdiepie, Smosh ( Ian Hecox si Anthony Padilla ), Tobuscus.

4 răspunsuri:
| AnabellaXD a răspuns:

Tudi Popa, Daniel Parvan. Tequilathinkinglaughing

| RoseAndBiia a răspuns:

ShaneDawsonTV, Nigahiga Smosh etc

| TeaTime a răspuns:

ConnorFranta, Tyler Oakley, Smosh...
si woooooooo pentru danisnotonfirewinking

| yodeninator a răspuns:

Pewdiepie, Smosh, AmazingPhil, KickThePj, Crabstickz, Zoella, Tyler Oakley, Emma Blackery, Catrific, CutiePieMarzia, DanSweeto, Dee Fizzy, Johnnie Guilbert, Good Mythical Morning, iJustine, Superwoman, Jacksgap, Jenna Marbles, Joey Graceffa, ThatcherJoe, Sprinkleofglitter, Troye Sivan, ItsWayPastMyBedTime.
Cam atat. Stiu ca-s multi si ca am raspuns 2 ani mai tarziu, dar na, macar am raspuns. big grin