| AldrinaP a întrebat:

as vrea sa te rog si eu ceva, daca se poate si nu-i prea mare deranjul. Particip la concursul Bravo Girl Cover de pe Facebook si am nevoie de ajutorul tau. Imi trebuie un like la link-ul urmator: http://www.facebook.com/....../photo.php
Intr-o saptamana trebuie sa strang peste 700 de like-uri. Daca ai un cont pe Facebook si vrei sa ma ajuti da-mi un like, o sa raman recunoscatoare.
P. S.: Nu-i obligatoriu. Scuze ca te-am deranjat si sper ca nu-i prea mare deranjul. Multumesc enorm! Te pup!

2 răspunsuri:
| xJelenaTrueLove a răspuns:

Ti-am dat like si lasa`ma sa-ti zic ca ai niste ochi suuperbi love struck. Mor dupa ei. Sper ca ti-am fost de folos. Pa

| deeew a răspuns:

Ti-am dat like :*