| nimic pt nimeni a întrebat:

as vrea sa va intreb ce pot sa fac sa castig simpatia unui baiat pe care pana acum nu il bagam in seama si cand isi cerea scuze ca m-a suparat pentru un lucru minor, eu stateam supy pe el pana se ruga de mine o saptamana intreaga ca sa il iert, sh intr-un final il iertam, acum s-a schimbat, mie imi place la nebunie de el si el nu ma mai baga in seama deloc, cand il intreb ceva pe mess imi zice ca e ocupat sh chestii de-astea. Puteti sa imi ziceti ce pot sa fac (el momentan nu are prietena) pentru ca il iubesc acum fff mult sh el...

Răspuns Câştigător
| YeowangBalam a răspuns:

Pai incearca sa te apropii cat mai mult de el, fa tot felul de lucruri interesante, incearca sa vorbesti cu el cat mai mult si fi tu insati mereu... daca intr-adevar te merita va veti imprieteni

Daca nu merge asa spune-i ca il place, eu am facut asa si a merswinking