| anonim_4396 a întrebat:

Buna,as vrea sa va intreb ceva.am 22 de ani si sunt foarte dezamagita de marimea sanilor mei, arata de parca am 14 ani.stiti cumva daca ar fi ceva metode pentru crestere? multumesc. funda

Răspuns Câştigător
| i86e2 a răspuns:

Niste exercitii pentru pectorali, sa faci muschii sa creasca sub sani, sunt o solutie. Apuca-te de flotari. Parerea mea e sa nu te bagi pe tot felul de solutii de la magazine naturiste si ce prostii mai sunt pe acolo. Daca vrei neaparat, poti sa intrebi la farmacie.

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

O data o femeie la vreo 35 de ani, mi-a spus in felu urmator.
"Nu conteaza cum arati, ci cum gandesti" (aceste cuvinte inca imi rasuna in minte de fiecare data cand ma uit la o femeie/fata. )

| i86e2 a răspuns:

Daca faci un copil, iti vor creste. big grin
Serios daca le inteleg pe femei, mie mi se par deranjante chestiile care se bălăngăne cand fac sport. Cine va mai intelege?

| DeyutZZZa22 a răspuns (pentru i86e2):

laughing) da si mie mi se pare deranjante da chiar sa arate de parca am 14 ani...

| i86e2 a răspuns (pentru DeyutZZZa22):

Stai calma, eu te iubesc asa cum esti. laughing

| DeyutZZZa22 a răspuns (pentru i86e2):

Mersi mersilaughing)

| i86e2 a răspuns (pentru DeyutZZZa22):

Niste exercitii pentru pectorali, sa faci muschii sa creasca sub sani, sunt o solutie. Apuca-te de flotari. Parerea mea e sa nu te bagi pe tot felul de solutii de la magazine naturiste si ce prostii mai sunt pe acolo. Daca vrei neaparat, poti sa intrebi la farmacie.