| trickystyle a întrebat:

as vrea sa va intreb ceva.eu sunt in clasa a 6-a si plac tare mult un baiat ce este intra 8-a. A vorbit cu mine doar de vreo doua ori.Nu stiu... el e genu de baiat,, cool" ce este placut de toata scoala si cu toate acestea are si o prietena. Dar nu se prea inteleg, oricum... as avea vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| CherryHugs17 a răspuns:

Sigur ca NU pentru ca el e cool placut de toata lumea sunt multe dupa el probabil care sunt mai mari si problema arata mai bine... Scz ca sunt asa de rea da sunt o persoana directa si nu vreau sa iti pui sperante in ceva care nu o sa se intample.

1 răspuns:
| Aymris a răspuns:

Aici cam asa e... nici eu nu vad sa ai vreo sansa. dar asta nu inseamna ca trebuie sa fi descurajata. daca tii mortisi sa vezi ce se intampla incearca. ce ai de pierdut? fundiya?