| andra97_8443 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva pentru ca sunt uimita si socata... Voi credeti ca Rihanna e satanista, ca e Princess of Illuminati? Am vazut niste dovezi cum ca ar fi pe net dar nu imi vine sa cred! Nu sunt fana nr 1 a ei dar intotdeauna mi-a placut muzica ei...As vrea sa va stiu parerile.

Răspuns Câştigător
| xKaяikatuяix a răspuns:

Nu crede tot ce e pe internett sau la televizorr oh go on. Cand il vei auzi pe presedintele Obamma spunand`asta in fata zecilorr de mii de oameni si LIVE la televizorr atunci crede laughing)))rolling on the floor))laughing)rolling on the floor)! Sperr ca te-am ajutatt laughing. :*love struck

6 răspunsuri:
| Skillzx55 a răspuns:

Da e adevarat totul cred ca ai vazut seria demascarea industriei muzicale sa stii noi suntem "atacati" cu mesaje subliminare peste tot daca vrei sa afli mai multe da-mi add skillz_x31@yahoo.com
Din cate vad multi isi dau seama de existenta lor da exista si sunt o comunitate aparuta in babilon, ei o creat rasismul si mult altele, atacuri din 11.9. 2001 tot ei si multe altele pana si la creerea bibliei au participat (deae se gasesc multe greseli)

| Skillzx55 a răspuns:

Aaaa si Rihana impreuna cu Eminem sunt cei mai corupti (din pacate) au fost mituiti asa de mult de si-au vandut sufletul

| Bozeman a răspuns:

Nu ascult POP dar stiu cu siguranta ca Rihanna nu poate fi satanista! spre deosebire de astia http://www.youtube.com/watch?v=v52qaecMQOM

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Bozeman):

Ce vorbesti tu aici asta e arta laughing

| Bozeman a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Pai chiar e arta

| andra97_8443 explică:

Eu va multumesc tuturor pentru raspunsuri, ii multumesc si lui Skillzx55, dar chiar daca exista posibilitatea ca Rihanna sa fie satanista stiu ca intr-o zi se va descoperi, cum se zice, adevarul "adevarat"