| LisaKay a întrebat:

Buna
As vrea sa va intreb ceva si sa va rog sa nu raspundeti decat cei ce stiti si nu raspunsuri care nu au nici-o logica cu ce am intrebat.
Ce spray poti folosi sau se foloseste pentru amortirea zonei cand iti faci piercing in limba? Doare cand ti.l faci, simti ceva?
Multumesc anticipat, funda?

1 răspuns:
| Ntz_Radu_1997 a răspuns:

Buna, eu nu am folosit spray, daca ti-l pune cineva care este in tema, si care are cunostinte in domeniu, ti-l va pune cu branula, si nu va fi decat o durere suportabila, dar poti incerca sa iei inainte de asta un Ketonol, este pastila, si elimina orice durere in mai putin de 2 minute, eu folosesc asta in orice caz, indiferent de situatie, dar cel mai bine este sa il iei dupe ca iti pune pirce-ul pentru a anihila durerea! Sper ca te-am ajutat