| oana_7289 a întrebat:

Buna as vrea sa va intrebare ceva si sa dati raspunsuri serioase. daca ma dau cu pipi pe fata scap de cosuri? ca asa se zice ca daca te dai cu pipi pe fata vei scapa de cosuri.la cel mai bun rasp dau funda si vot

4 răspunsuri:
| nirvanacartof a răspuns:

Asa estewinking.
Si daca te dai cu caca, umplii punctele negre.winking.
Pe bune, doctorul mi a zis.Si eu am ramas:o, dar merita.batting eyelasheso zi buna

| Deutsuuu a răspuns:

Exista si alte metode de exemplu spalate in fiecare seara cu sapun pentru ca are sulf si date cu crema de la Plafar adica naturiste...

| chokotoff10 a răspuns:

Poti sa iei Diane35 (gasesti la farmacie)winking

| crytical a răspuns:

Daca vrei sa scapi de cosuri date cu otet de mere. scapi 100% si iti face si un ten mai fin happy eu am incercat si a mers dupa mai putin de 2 saptamani.