| Liiia7 a întrebat:

As vrea sa va povestesc cateva chestii : M-am indragostit de un baiat timp de 2 luni am fost impreuna apoi ne-am despartit deoarece nu ma baga in seama deloc!

Eu am un prieten foarte buna care ma iubeste! Iar acum nu mai stiu ce simt! Va rog ajutati-ma!

Adica nu prea stiu ce sa fac! sad sad :* funda

1 răspuns:
| ღAlbynutza01ღ a răspuns:

Daca baiatul de care te'am indragostit tine intr-adevar la tine, te va contacta, fiind interesat daca esti bine.In legatura cu prietenul tau cel mai bun, ei bine, depinde.Depinde daca tu il placi si in alt fel. Daca da,spune'i asta,nu ascunde asta de el atata timp cat tu stii ca el te place. Daca nu,explica'i, si va intelege, daca, intr-adevar, iti este cel mai bun prieten. Sper ca te'am ajutat!