| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

As vrea sa va prezint un blog tuturor adolescentilor http://pentrucasuntadolescent.blogspot.com/ Este blogul meu, si am icneput sa scriu pe el de putin timp(cateva zile). Totusi mi-ar facea placere daca l-ati vizita, pentru ca aici o sa tratez toate problemele adolescentilor sau o sa`mi exprim gandurile... Si asa ca intrebare: Ce parere aveti? Aveti vreo propunere de tema pentru viitoarele postari?

1 răspuns:
| lifeisperfekt a răspuns:

Este foarte frumos la ce te-ai gandit tu.Sa ajuti adolescentii. Legat de propuneri as avea cateva.Ai putea scrie in continuare despre problemele adolscentilor bineinteles nu stiu exact ce dar daca imi vine vreo idee promit ca iti zic happy